EmlakHaberlerSatılık Evlerimiz

EMYY investment Kuzey Kıbrıs’ın en büyük Airbnb hesabına sahip emlak firması oldu.

Kuzey Kıbrıs yatırım ve ev almak isteyenlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Kıbrıs’ta evlerin Sterlin ile alınıp satılması, yatırımcılar için çok cazip bir para değerlendirme aracı. Hem döviz kurundan kazanan yatırımcılar hem de evlerin değerinin artmasından, döviz ile kira getirisinden kazanıyor. EMYY imvestment firması iskele, Esentepe, Girne ve Çevresinden projeden ev alan yatırımcılarına ayrıca Kısa Dönem Tatil (Holiday Rental) ile daha çok kira getirisi kazanmasını sağlıyor. Türkiye ve Kuzey KIbrıs’ta ilk ve tek otel rezervasyon programı kullanan EMYY investment turizm departmanı ile birlikte sattığı tüm evleri bir otel odası gibi sisteme tanımlayıp, Airbnb, Booking.com gibi anlaşmalı olduğu toplam 24 online dünyaca ünlü web sitesinde kısa dönem tatil kiralaması yaparak evlerde maksimum getiri sağlıyor.

Ayrıca EMYY investment ev sahiplerine Airbnb hizmeti olan Aircover hizmetini ücretsiz olarak sunuyor. Aircover hizmeti, evlerde oluşan büyük hazarları karşılamak için Airbnb tarafından verilen bir hizmettir. Evde oluşan yangın ve benzeri büyük hasarların Airbnb’nin dahil olduğu sigorta sistemi ile karşılamaya yazar. Bu hizmeti Kıbrıs’ta sadece EMYY investment vermektedir.

Aynı zamanda EMYY investment toplam 44 evde Airbnb sıralamasında SUPERHOST (en yüksek puanla süper ev sahibi) konumundadır.

Detaylı Bilgi ve Kıbrıs’ta Yatırım Yapmak için : Toros YALKIN 05428736526