KKTC BilgiLatest

Emlak Değeri En Hızlı Artan Bölge İskele “Long Beach”

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin doğallığı ile dikkat çeken, harika bir kumsalı bulunan ve dümdüz arazi yapısı ile her geçen gün değeri artan bir bölge İskele Long Beach (Gazimağusa 15 Km) Sadece evlerin değerinde olan bir artış değil. Ev sahibi olduğunuzda tatil için gelenlere yapılan kiralama ile kazandıran her geçen gün daha çok adı duyulan ve bir tatil destinasyonu olmaya başlayan Kıbrıs’ın yeni Gözdesi İskele Long Beach.

KKTC’nin İskele Long Bölgesinde son derece modern site projeleri, doğaya saygı duyularak yapılmaya devam ediyor. Genelde yazlık proje olarak yapılan bu yaşam alanlarında yüzme havuzları, spa, fitness, barbekü ve çocuk alanları, market eczane, turizm ve rent a car (araç kiralama) gibi bir çok detayı içine alarak kuruluyor. Sadece Türkiye’den değil, başta Rusya bölgesi olmak üzere KKTC’nin İskele Long Beach bölgesine, İngiltere, Norveç ve diğer pek çok Avrupa ve Kuzey Avrupa ülkesinden, harika konumu, doğası, iklimi ve tertemiz denizi nedeni ile yazlık veya ömür boyu yaşam olarak değerlendirilip konut satın alınıyor.

KKTC’nin İskele Long Beach bölgesinde ev satın alıp yatırım yapanlar evlerini kısa dönem kiralayarak çok kısa bir süre içerisinde emlak yatırımını geri kazanıyor. Hem evin değeri sterlin olarak artıyor hem de otel gibi kiralanarak gelir elde ediliyor.

Kuzey Kıbrıs’ta İskele Long Beach Bölgesi Nerededir ? KKTC’de İskele Long Beach, Ercan Havalimanına 45km, Gazimağusaya 15km, Girneye 35km, Beş yıldızlı lüks otellerin bulunduğu Bafra Turizm bölgesine ise sadece 23km uzaklıktadır.

Daha fazla bilgi almak, KKTC’de ev sahibi olmak yada ev kiralamak için telefonumuz : 0542 873 65 26